НОВИНИ

12.09.2017 | Туреччина внесла Росії завдаток за поставку ракетних систем С-400
Джерело - Європейська правда

Туреччина вже внесла завдаток Росії на придбання зенітних ракетних систем С-400.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, повідомляє Hurriyet.
"Наші друзі вже підписали (угоду про С-400). Наскільки мені відомо, було сплачено депозит. Процес буде продовжено шляхом передачі нам кредиту від Росії. Я і пан Путін сповнені рішучості з цього питання", - сказав Ердоган.

Раніше деякі експерти припускали, що Туреччина відступить від купівлі російської системи, оскільки вона не буде сумісна з радіолокацією НАТО.

Але Ердоган спростував ці повідомлення, підкресливши, що жодна країна не має права обговорювати суверенні та незалежні рішення Туреччини у справі вдосконалення своєї оборони.

"Ми самі приймаємо рішення щодо нашої незалежності. Ми несемо відповідальність за заходи безпеки для захисту нашої країни", - сказав він.
Раніше повідомлялося, що Туреччина погодилася заплатити $2,5 мільярда за придбання російської системи протиракетної оборони С-400.
Попередня угода передбачає, що Туреччина отримає дві батареї С-400 від Росії протягом наступного року, а потім випустить ще дві в Туреччині.
Туреччина раніше досягла домовленості про купівлю системи протиракетної оборони в Китаї, але змушена була відмовитися від неї через незадоволення НАТО.
ЗРК С-400 "Тріумф" призначений для ураження на дальній та середній дистанції всіх сучасних і перспективних засобів повітряного нападу, включаючи стратегічні бомбардувальники, тактичні балістичні і крилаті ракети, гіперзвукові цілі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект