НОВИНИ

03.10.2017 | Росія отримала доступ до системи кіберзахисту Пентагону
Джерело - Reuters

"Система HPE під назвою ArcSight слугує нервовим центром кібербезпеки для більшості військових США, яка дає сигнал попередження аналітикам, коли виявляє, що комп'ютерні системи можуть бути атакованими", - зазначається в повідомленні.

Компанія HPE передала російському Міноборони вихідний код програмного забезпечення ArcSight для проведення сертифікації перед його продажем росіянам. Як зазначили з цього приводу одразу шість колишніх представників розвідки США, а також співробітників ArcSight, "вивчення вихідних кодів може допомогти Москві виявити слабкі сторони програмного забезпечення", через що зловмисники отримують змогу нейтралізувати систему оповіщення Пентагону про кібератаки.

"Це величезна вразливість системи безпеки. Ви однозначно надаєте противнику внутрішній доступ і потенційний інструмент для вторгнення", - наголосив у цьому зв'язку колишній архітектор безпеки ArcSight Грег Мартін.

При цьому уточнюється, що перевіркою вихідного коду в Росії займалась компанія "Ешелон", тісно пов'язана з Міністерством оборони Росії. Президент компанії Олексій Марков відповів на журналістський запит, "що він повинен повідомляти російському уряду про будь-які уразливі місця", які його команда виявляє під час подібних перевірок.

Однак, він зауважив, що робить це після того, як попереджає розробника ПЗ про виявлену проблему та отримує дозвіл розкривати цю інформацію. При цьому, як зазначає агентство, "Ешелон" не надав докладної інформації про перевірку вихідного коду HPE, посилаючись на угоду про нерозголошення такої інформації.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект