НОВИНИ

23.07.2018 | Глава Мінфіну США запропонував G7 безмитну зону
За матеріалами - УКРІНФОРМ

З такою заявою він виступив на зустрічі з колегами з країн G20 в Буенос-Айресі в неділю, 22 липня.

"Якщо Європа вірить у вільну торгівлю, то ми готові підписати угоду про безмитні торговельні відносини", - підкреслив Мнучин. Разом з тим він зазначив, що для цього мають бути виконані три умови: скасування мит, торгових бар'єрів і дотацій.

Міністр фінансів Франції Брюно Ле Мер у відповідь заявив, що США спочатку повинні скасувати мита на сталь і алюміній, а також відмовитися від погроз ввести збори на ввезення автомобілів з країн ЄС. "Ми відмовляємося вести переговори під дулом пістолета", - зазначив Ле Мер.

Австрійський статс-секретар Мінфіну Хуберт Фукс, який представляє на зустрічі Раду ЄС, у свою чергу, підтримав пропозицію Мнучина, зазначивши, що "навіть міністр фінансів США виступає за справедливу та вільну торгівлю". "Проблема в тому, що США розуміють під справедливою і вільною торгівлею щось інше", - продовжив Фукс. Він заявив, що скасування американських мит на сталь і алюміній не повинні бути умовою для торгових переговорів ЄС і США. "Попередні умови ніколи не обіцяють нічого доброго", - зазначив Фукс.

Комісар ЄС з економічних питань П'єр Московічі заявив, що після переговорів у Буенос-Айросі розбіжності між їх учасниками, не зникли, але зустріч в цілому не була напруженою. У проекті підсумкового висновку сказано, що торговельні суперечки і інші політичні кризи збільшили ризики для зростання світової економіки. У зв'язку з цим потрібна готовність до діалогу, а також проведення необхідних реформ.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект