НОВИНИ

05.09.2018 | Туреччина запровадила нові правила транзиту через Босфор і Дарданелли
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це повідомляє The Sentinel Building з посиланням на оприлюднену CNNTurk заяву Міністерства закордонних справ Туреччини.

"Туреччина запровадила нові правила для суден, що проходять через протоку Босфор у Стамбулі, а також протоку Дарданелли в північно-західній провінції Чанаккале. Правила були введені з урахуванням підвищеного ризику, пов'язаного з транзитними проходами з протоки", - пише видання.

Міністерство закордонних справ Туреччини заявило в повідомленні, що кількість нафтових танкерів та інших небезпечних вантажних суден, що проходять через турецькі протоки, останніми роками різко зросла. Згідно з даними міністерства, в 2017 році через Босфор перейшли 8 832 танкери, що перевозили 147 мільйонів тонн небезпечних вантажів.

Відповідно до нових правил, капітани повинні попереджати листом турецьку сторону за 3,2 км до в'їзду в протоки. А капітани пасажирських та контейнерних суден довжиною більше 300 метрів повинні інформувати чиновників про перетин проток за 10 днів до входу.

Як повідомлялося, після ряду серйозних інцидентів у протоці Туреччина запровадила ряд заходів безпеки в 1994 році.

Дві протоки є одними з найбільш завантажених водних шляхів у світі з великим обсягом транзитних суден, поромів, риболовецьких суден та екскурсійних суден.

Босфор забезпечує доступ до Середземного моря і світових океанів Україні, Закавказзю і південно-східній Європі та у значній частині - Росії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект