НОВИНИ

04.12.2018 | Шість країн ЄС потрапляють під радіус дії російських ракет у Криму — МОУ
Джерело - UA TV

Про це в ефірі телеканалу UA TV заявив представник головного управління розвідки міністерства оборони України Вадим Скибицький.

«Є два напрями, якими йде Російська Федерація. Перший - це створення так званих заборонених зон для польотів. Ці зони вони створили у Балтії, на Чорному морі, біля берегів Сирії і зараз активно відстоюють в Арктичній зоні. Що це дає? Це дає змогу з використанням ракетних комплексів, комплексів протиповітряної оборони, тих самих С-400, зробити зону повністю закритою з повітряного простору, з морської навігації», - зазначив Скибицький.


Другим напрямом, за його словами, є розміщення крилатих ракет, здатних вразити цілі у більшості країн ЄС. «...«Калібр» дає змогу з території Чорного моря вразити цілі майже в усій Європі. В усякому разі, повністю підпадають під бойовий радіус застосування таких ракет - це Польща, Німеччина, Словаччина, Чехія, Румунія, Болгарія. Тобто, вся Східна Європа, реально, знаходиться під загрозою застосування таких ракетних комплексів саме з території Криму і з території Чорного моря», - заявив представник ГУР МОУ.

Скибицький також зазначив, що агресивні дії Росії в Керченській протоці і напад на українські кораблі 25 листопада мають великий резонанс в усій Європі. За його інформацією, постійне представництво України в ОБСЄ підготувало презентацію не лише про події, що сталися 25 листопада, а й про цілі, які переслідує РФ в Азовському і Чорному морях.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект