НОВИНИ

03.09.2019 | Навчання НАТО за участю 18 країн почалися в Балтійському морі
За матеріалами - Європейська правда

Щорічні військово-морські навчання Northern Coasts розпочалися в гавані Копенгагена.

Навчання проходитимуть до 19 вересня поблизу данських проток, що з'єднують Балтійське море з Північним морем, а також між містами Кіль і Борнгольм. У них беруть участь близько 3 тисяч військовослужбовців і більше 40 суден з 18 країн.

Кораблі і літаки для навчань скерували Бельгія, Данія, Німеччина, Естонія, Фінляндія, Франція, Італія, Канада, Хорватія, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія і США.

У рамках сценарію навчань було вигадано регіональну країну, яка пред'являє територіальні претензії до островів у Балтійському морі, використовуючи свої Військово-морські сили, щоб загрожувати свободі судноплавства.

Діючи за мандатом ООН, союзні і партнерські сили намагатимуться відновити свободу судноплавства. Навчання також будуть включати спостереження за морем, морські бої, протиповітряну оборону, протичовнову війну і розмінування.

"Балтійське море має життєво важливе значення для альянсу, а також межує із шістьма країнами НАТО. Цим навчанням вже 13 років. На жаль, ситуація у сфері безпеки в регіоні погіршилася після незаконної анексії Росією українського Криму і нарощування військового потенціалу", - сказала прессекретарка НАТО Оана Лунґеску.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект