НОВИНИ

23.06.2020 | НАТО вдосконалює взаємодію розвідувальних систем країн-союзниць
Джерело - УКРІНФОРМ

"Союзники по НАТО розпочали сьогодні заходи операційної оцінки можливостей спільної розвідки, спостереження та тактичної розвідки в масштабах Альянсу... Заходи «Єдиного бачення» є ключовими для відпрацювання технічних та оперативних концепцій у розвідці, у спостереженні та у тактичній розвідці в ході операцій НАТО та для розвитку відповідних спроможностей", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, здатність союзників до координації дій з розвідувального спостереження та тактичної розвідки є критично важливою, особливо зараз, коли Альянс постає перед різноманітними новими загрозами.

"Єдине бачення" - 2020 є унікальним внеском у розвиток наших спроможностей, що надає можливість для поєднання зусиль союзників, для аналізу даних та для обміну інформацією з максимальним ефектом, а також демонструє переваги та цінність розподілу навантаження між союзниками", - зазначив Каміл Гранд, помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій.


Спільні тренування в рамках заходів «Єдиного бачення» -2020 дозволяють союзникам відпрацювати взаємопоєднання різних засобів розвідки та спостереження.

Зокрема, польські бойові літаки F-16, обладнані системою спостереження DB-110, можуть збирати та швидко опрацьовувати, використовувати та поширювати тактичну інформацію. До цього додаються географічно віддалені спроможності та команди віртуального моделювання, що дозволяє НАТО нарощувати зусилля у стратегічному передбаченні та в оцінці оперативної ситуації. Розвідувальна система, що відпрацьовується, передбачає поєднання даних з різних джерел, включаючи засоби спостереження на морі, радарів повітряного базування, візуальну інформацію з літаків та супутників тощо.

У тренуванні «Єдине бачення» - 2020, яке проходить з 15 по 26 червня, беруть участь 250 військовослужбовців з 12 розвідувальних структур Європи та Північної Америки, включаючи особовий склад з Бельгії, Хорватії, Чеської Республіки, Данії, Франції, Греції, Угорщини, Італії, Нідерландів, Польщі, Великобританії та Сполучених Штатів, які отримують та опрацьовують дані в режимі реального часу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект