НОВИНИ

24.08.2020 | Білорусь підняла вертольоти, щоб перехопити повітряні кулі з Литви
За матеріалами - Korrespondent

Міноборони Білорусі в понеділок, 24 серпня, повідомило про спробу порушення повітряного простору країни з боку Литви повітряними кулями з антидержавною символікою.

"23 серпня близько 19:30 черговими силами ВПС і військ ППО була припинена провокація з боку Литовської Республіки в районі населеного пункту Волковщіна Ошмянського району. З суміжної території був запущений зонд з восьми повітряних куль з антидержавною символікою. Завдяки діям екіпажів вертольотів Мі-24 з складу чергових сил ППО політ повітряних куль попереджено без застосування зброї", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні в Литві утворили живий ланцюг на знак солідарності з опозицією Білорусі. Організатори заявили, що в акції взяли участь близько 50 тисяч осіб, в тому числі президент країни Гітанас Науседа, екс-президенти Валдас Адамкус і Даля Грібаускайте, а також голова сейму Вікторас Пранцкетіс, міністри, члени сейму і мери.

Повідомляється, що люди вишикувалися від Вільнюса до села Мядінінкай, що знаходиться біля кордону з Білоруссю. Протяжність живого ланцюга склала 32 км.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3831. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект