НОВИНИ

27.09.2021 | Росія почала військові навчання у Криму
За матеріалами - Korrespondent

анексованому Криму стартували масштабні навчання російських десантників - в них беруть участь майже 2 тисячі військових РФ і більше 100 одиниць техніки.

Навчання проходитимуть протягом трьох днів на полігоні Опук в східній частині Криму.

"Підрозділи відпрацюють ведення оборони, в ході якої вогнем зі штатного озброєння бойової техніки спільно із зенітно-ракетними, протитанковими, вогнеметними, артилерійськими і снайперськими підрозділами виконають вправи бойових стрільб", - сказано в повідомленні.

Тренування розпочнуться з так званого "марш-кидка підрозділів" до місця виконання завдань, для цього використовують бойові машини десанту БМД-4М і бронетранспортери БТР-МДМ "Ракушка".

Також російські військові будуть проводити навчання вдень ​​і вночі, а на кінцевому етапі РФ планує відпрацювати заплановані наступальні дії, що завдають шкоди умовному противнику вогнем з танків Т-72Б3, 120-мм самохідно-артилерійських знарядь 2С9 "Нона-С" і 122-мм гаубиць Д-30.

Під час навчань будуть задіяні різні види зброї. Зокрема, автомати АК-12, кулемети "Печеніг", гранатомети РПГ-7Д, 12,7-мм великокаліберний кулемет "Корд", реактивний піхотний вогнемет РПО-А "Джміль", автоматичний 30-мм гранатомет АГС-30 і снайперське озброєння.

Нагадаємо, що раніше Росія провела в Криму стрільби на тлі навчань в Україні. Російські кораблі стріляли по морських і повітряних цілях в анексованому Криму, поки на материковій частині України відбулися українсько-американські навчання.

Також повідомлялося, що в Криму спустили на воду ракетний корабель. На захід до Керчі прибув головнокомандувач ВМФ Росії адмірал Микола Євменов у супроводі групи адміралів і офіцерів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект