НОВИНИ

19.12.2021 | «Націлитися на Путіна»: глава Бундесверу закликає до жорстких персональних санкцій
За матеріалами - Bild

Про це вона заявила у своєму першому інтерв’ю на посаді, яке дала виданню Bild.

«Абсолютно зрозумілим є те, що агресор - це Росія», - заявила Ламбрехт.

Вона наголосила на необхідності зробити все можливе, щоб зупинити ескалацію навколо України. Це, за її словами, також включає загрозу жорстких санкцій.

Газопровід «Північний потік-2» Ламбрехт також вважає таким, що можна застосувати в якості заходу стримування. «Ми повинні використовувати весь набір інструментів, який у нас є», - відповіла вона на запитання, чи належить проєкт до санкційного списку ЄС. При цьому політик підкреслила, що наразі треба «націлитися» насамперед на Путіна та його оточення. «Особи, відповідальні за агресію, повинні відчувати особисті наслідки, наприклад, те що вони більше не можуть їздити на Єлисейські поля в Париж за покупками», - пояснила міністр.

На запитання про готовність відправити в Україну солдатів Бундесверу Ламбрехт зазначила, що треба спочатку вичерпати всі варіанти дипломатії та економічних санкцій, а «всі подальші кроки повинні бути тісно узгоджені в альянсі (НАТО)».

Ламбрехт зазначила, що з великим занепокоєнням спостерігає за тим, що відбувається на кордоні з Україною та «дуже добре розуміє страхи українців». Тому перший візит у якості глави Бундесвера здійснює цієї неділі до Литви, де розташовані силишвидкого реагування НАТО, щоб отримати уявлення про те, як солдати сприймають ситуацію в регіоні.

Очільниця Міноборони підкреслила, що вважає за потрібне спрямовувати на військові, дипломатичні та програми розвитку 3 відсотки ВВП.

Ламбрехт 23 роки є депутатом Бундестагу, в попередньому уряді вона очолювала Міністерство юстиції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект