НОВИНИ

23.06.2004 | Спільна стратегія балканських держав щодо членства в НАТО
Джерело - NATO.int

Міністри закордонних справ Албанії, Хорватії та колишньої Югославської Республіки Македонія 17 червня в штаб-квартирі НАТО представили спільну стратегію щодо членства в Північно-Атлантичному Альянсі.


Три країни прагнуть членства в НАТО та на сьогодня виконують Плани дій щодо членства. В своєму спільному зверненні до Північно-Атлантичної Ради міністри закордонних справ задекларували свої наміри щодо спільної підтримки  намагань стати членами НАТО.


Міністри заявили, що іх країни будуть продовжувати  розвиток спільних засобів та можливостей для виконання відповідних місій Альянсу. Даний візит є історичним, враховуючи той факт, що вперше країни, які прагнуть членства в НАТО, формально погодилися на спільні дії щодо досягнення цієї мети.


“Рішення щодо членства в НАТО завжди приймалося на індивідуальній основі, враховуючи можливість країни-апліканта виконати свої наміри та зобов’язання щодо членства”, - заявив речник НАТО Джеймс Аппатурей. “Але така ініціатива даних країн вітається керівництвом НАТО і ми будемо розглядати можливості щодо її імплементації”, - додав він. 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект