НОВИНИ

24.06.2022 | Саміт ЄС із Західними Балканами завершився без прогресу
Джерело - APA

"Саміт глав держав і урядів ЄС із Західними Балканами завершився без конкретного прогресу. Відкриття переговорів про вступ з Північною Македонією та Албанією блокується й надалі, що підтвердив у четвер високопоставлений чиновник ЄС після майже чотиригодинних обговорень у Брюсселі. За його словами, не відбулося й зближення із Сербією у суперечці щодо імплементації санкцій ЄС проти росії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає АРА, пресконференцію, яка планувалася після обговорень за участю президента Євроради Шарля Мішеля, президента Франції Еммануеля Макрона та президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн, було скасовано "через брак часу". Вже о 15:30 мав розпочатися власне саміт ЄС.


За інформацією АРА, під час саміту ЄС - Західні Балкани канцлер Австрії Карл Негаммер наполягав на "одних правилах для всіх".

"Ми не повинні використовувати подвійні стандарти, коли йдеться про процес вступу до ЄС", – заявив глава австрійського уряду.

Водночас як повідомляє агентство, його німецький колега Олаф Шольц також закликав до прогресу в процесі вступу до ЄС шести країн Західних Балкан.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект