НОВИНИ

01.09.2022 | У Росії почалися маневри Схід-2022 за участю Китаю
За матеріалами - Korrespondent

У Росії розпочалося стратегічне командно-штабне навчання (СКШН) Схід-2022, в якому задіяно понад 50 тисяч військовослужбовців, а також понад 5000 одиниць озброєння та військової техніки.

За даними відомства, йдеться про "відпрацювання оборонних та наступальних дій" на семи полігонах Східного військового округу, а також в акваторіях та прибережних зонах Охотського та Японського морів. У маневрах беруть участь 140 літальних апаратів, 60 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення.

Кораблі Тихоокеанського флоту вже розпочали розгортання у морі. Вирішуються завдання з організації протикорабельної, протиповітряної та протичовнової оборони в Японському морі та на схід від півострова Камчатка.

В акваторії Японського моря угруповання сил Тихоокеанського флоту та військово-морських сил Китаю проведуть спільні практичні дії щодо оборони морських комунікацій та районів морської економічної діяльності, сприяння сухопутним військам на приморському напрямку.

Крім того, відпрацьовуються ураження корабельних угруповань і сил морського десанту противника в далекосхідній острівній зоні та біля півострова Камчатка з проведенням ракетних та артилерійських стрільб.

За навчаннями спостерігають експерти від країн Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ), Шанхайської організації співробітництва (ШОС) та інших держав-партнерів, зокрема Азербайджану, Білорусі, Індії, Казахстану, Киргизії, Монголії, Таджикистану.

Маневри триватимуть до 7 вересня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект