НОВИНИ

27.12.2022 | Україні треба постачати й танки, й літаки, й далекобійну артилерію - Лінкявічюс
За матеріалами - FREEДОМ

Таку думку висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив литовський політик, міністр закордонних справ Литовської Республіки (2012-2020 рр.) Лінас Лінкявічюс.

"За логікою, якщо очистити Україну від росії, як ми розуміємо, звільнити всі землі, всі вкрадені території, окуповані, анексовані - це було б закінченням війни. Усі це, звичайно, дуже добре розуміють. І шлях до цього - військова допомога, все вирішується на полі бою. До речі, тут є великі резерви, оскільки ми теж одні з тих, які весь час постійно говоримо, що не треба себе обмежувати в цій допомозі. Тому що дев’ять пакетів, скажімо, санкцій - це теж багато про що говорить, як багато цих пакетів, як усе-таки не вичерпано ще потенціал цього тиску", - зазначив Лінкявічюс.

За його словами, те ж саме можна сказати про озброєння.


"Весь час якісь обмеження, щоб наступальної зброї не було, про діаметр дії, скажімо, далекобійної артилерії. Тож тут можна багато про що міркувати. Ми одні з тих, хто каже, що потрібно постачати до України і танки, і літаки, і далекобійну артилерію, оскільки тут ідеться про те, що треба звільнити всю територію України. А як ви сказали, скажімо, звільнити від росії, можна по-різному висловлюватися, але суть цього не змінюється", - підкреслив політик.

Лінкявічюс також зауважив, що за темпами надання допомоги Україні видно, що в самій Литві потрібно збільшувати й обіг військової промисловості, додавши водночас, що посилення своєї оборони Литва планує в контексті НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект