НОВИНИ

16.01.2023 | Посол у ФРН: Танки Leopard 2 життєво необхідні Україні
За матеріалами - dpa

Посол України в Німеччині Олексій Макєєв закликав Берлін якнайшвидше поставити Києву німецькі бойові танки Leopard 2. Відповідну заяву дипломат зробив в інтерв'ю dpa, яке агентство публікує в неділю, 15 січня. "Німецьке озброєння, німецькі танки життєво важливі", - наголосив Макєєв. "У нас дуже мало часу для дискусій. Ми очікуємо, що наші союзники зрозуміють це і вчинять відповідним чином", - додав він.

Олексій Макєєв підкреслив, що без танків Leopard 2 подальше відвоювання окупованих Росією територій неможливе. Дипломат дав зрозуміти, що будь-яке зволікання коштуватиме життя. Посол зазначив, що Україна веде "проксі-війну" від імені союзників. "Ніхто більше не бореться із Росією, а українці роблять це", - зазначив він.

"Росія веде війну не лише проти України, а й проти Європи та всього цивілізованого, демократичного світу. І в цій війні українці перебувають на передовій", - резюмував Макєєв.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8191. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект