НОВИНИ

16.01.2023 | Ердоган оголосив Швеції ультиматум
За матеріалами - Anadolu

Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що Туреччина схвалить вступ Швеції до НАТО лише після того, як Стокгольм екстрадує до Анкари 130 "терористів". Про це турецький лідер сказав на зустрічі з турецькою молоддю.

Так, Ердоган заявив, що Швеція ніяк не перешкоджає проведенню у себе демонстрацій на підтримку Робочої партії Курдистану, яку Туреччина вважає терористичною організацією. Також він заявив, що Стокгольм нібито раніше обіцяв, але так і не видав Анкарі 130 курдських "терористів".

"Ми сказали їм: "Якщо ви не видасте терористів, які знаходяться у ваших країнах, ми не зможемо ратифікувати вашу заявку на членство в НАТО у нашому парламенті. Їм необхідно екстрадувати близько 130 терористів, щоби їхні пропозиції пройшли через наш парламент, але, на жаль, вони ще не зробили цього", - сказав Ердоган.

Він наголосив, що на вулицях Стокгольма регулярно проводяться акції прихильників РКК. Президент наголосив, що Туреччина неодноразово попереджала владу Швецію про неприпустимість цього.

Раніше у Швеції заявили, що не можуть виконати вимоги Туреччини щодо вступу до НАТО. При цьому, незважаючи на те, що претензії Анкари стосуються виключно Швеції, Фінляндія не погоджуватиметься на те, щоб ратифікацію її вступу завершували окремо.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5771. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект