НОВИНИ

27.11.2006 | НАТО передумало давати Україні сигнал
Джерело - Українська правда

Генеральний Секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер заявляє, що під час ризького Самміту Альянс має намір підтвердити важливість інтенсифікованого діалогу з Україною і підтримати її в плані продовження процесу реформ.


Про це Генсек Альянсу заявив у п'ятницю в Брюсселі в ході прес-конференції, присвяченої майбутньому самміту НАТО, який пройде в Ризі 28-29 листопада.


"Буде підтверджена важливість інтенсифікованого діалогу, у рамках якого ми працюємо з Україною і, з недавнього часу, із Грузією. І ми підтвердимо, що готові використовувати інтенсифікований діалог повною мірою і підтримати реформи в цих країнах, стимулювати і продовжувати цей процес", - сказав він.


Генсек НАТО також відзначив, що в ході самміту буде підтверджена політика "відкритих дверей".


Разом з тим він нагадав, що на цьому самміті не буде прийматися рішення щодо подальшого розширення НАТО.


"Цей самміт не є саммітом розширення, але на ньому буде даний, як я називаю, сигнал, що дає надію країнам західних Балкан, що виконують план з набуття членства", - сказав де Хооп Схеффер.


Раніше керівництво Альянсу називало Україну в ряді країн, яким у ході майбутнього самміту в Ризі також буде даний позитивний сигнал у відношенні приєднання до Плану дій щодо членства (ПДЧ) у НАТО.


Однак, після заяви прем'єра Віктора Януковича в Брюсселі 14 вересня нинішнього року, про те, що Україна не готова до приєднання до ПДЧ, питання позитивного сигналу для України відносно ПДЧ був знятий.





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7965. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект