НОВИНИ

20.04.2007 | Кандидат у президенти США заспівав пісню "Бомби Іран"
Джерело - Korespondent, NEWSru.com

Кандидат у президенти США, сенатор-республіканець Джон Маккейн, відомий своїм почуттям гумору, пожартував про можливий ракетний удар по Ірану під час передвиборчого виступу, проведеного на цьому тижні.


 


Відповідаючи на питання аудиторії про можливі воєнні дії проти Ірану, сенатор від Арізони згадав стару пісню групи Beach Boys під назвою Bomb.


"Ця стара пісня..., Бомби Іран", - сказав сенатор, викликавши сміх у тих, що зібралися. "Бомби, бомби, бомби, бомби...", - співав Маккейн, викликавши ще більший сміх в аудиторії. А один з учасників зустрічі навіть зняв цей момент на відеокамеру.


Такий виступ сенатор дозволив собі, відповідаючи на питання: "Скільки разів ми повинні доводити, що люди там підривають інших людей? Неважливо, чи одержать вони ядерну зброю чи ні, коли ж ми, нарешті, відправимо "повітряну звісточку" Тегерану?"


Після свого жарту, Маккейн знову став серйозним і заявив, що він підтримує президента Джорджа Буша у його намірі захистити Ізраїль і не допустити Іран до ядерної зброї. Він підкреслив, що не можна відмовлятися від воєнної операції, але вона повинна розглядатися тільки в якості "останнього аргументу".


Оригінальний виступ республіканського сенатора нагадав про схожий інцидент, який відбувся в 1984 році з президентом США Рональдом Рейганом. Тоді, у розпал гонки озброєнь він заявив: "Мої  любі співгромадяни. Я дуже радий розповісти вам, що сьогодні я підписав указ, який оголосить Росію поза законом. Ми приступаємо до бомбардувань через 5 хвилин".


Виявилося, що Рейган просто перевіряв роботу мікрофона перед своїм регулярним радіозверененням до американської нації.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект