НОВИНИ

29.06.2004 | "Добре, що ви (Україна) тут (на саміті у Стамбулі)"
Джерело - УНІАН

Лідери країн НАТО закликатимуть Президента України Леоніда КУЧМУ провести чесні президентські вибори як умову подальшої інтеграції України до Альянсу.


Про це повідомив Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп СХЕФФЕР на брифінгу у Стамбулі, де проходить саміт Альянсу, повідомляє “Українська правда”.


Я. де Х. СХЕФФЕР наголосив на спільних цінностях країн НАТО. "Цінності, звичайно, стосуються верховенства права, вільних і справедливих виборів, відсутності утисків ЗМІ, свобод, які НАТО завжди захищало впродовж десятиліть і захищає донині", - сказав генсек НАТО. "Це також буде частиною сигналу, які союзники по НАТО дадуть Президенту Л.КУЧМІ", - додав Я. де Х. СХЕФФЕР.


"План дій, погоджений Україною і НАТО, та Цільовий щорічний план, містять у собі усі ці елементи, які я перерахував. Отже, цей сигнал такий", - сказав він.


"Добре, що ви (Україна) тут (на саміті у Стамбулі). Ми віддаємо належне вашій активності та повній участі у різних заходах. Україна робить добру роботу. Але не забувайте, що подальша інтеграція у євроатлантичні структури означає захист та повагу до цінностей, які є основоположними для НАТО", - наголосив Я. де Х.СХЕФФЕР.


Він також відзначив, що "Україна пройшла довгий шлях в оборонній реформі – одному з найважливіших елементів щодо свого наміру наблизитися до євроатлантичних структур".


"З Україною у НАТО дуже важливе партнерство. Україна бере дуже активну участь і відіграє важливу роль у цілій низці заходів. І я віддаю цьому належне", - сказав генсек НАТО.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект