НОВИНИ

16.05.2007 | НАТО і Пакистан посилюють співпрацю
Джерело - Офіційний сайт НАТО

8 травня під час візиту Генерального Секретаря НАТО до Пакистану сторони погодились провести політичний обмін на вищому рівні.



Встановлення міцніших політичних відносин було у центрі уваги під час зустрічей Генерального Секретаря НАТО Де Хооп Схеффера і президента Мушаррафа, прем’єр-міністра Азіза і міністра закордонних справ Касурі.


Вони обговорили широкий спектр питань співпраці між НАТО і Пакистаном, а також її подальший розвиток, в тому числі через надання можливості пакистанським офіцерам навчатись в навчальних закладах НАТО.


Треба більше робити в Афганістані



Генеральний Секретар також обговорив поглиблення співпраці, в тому числі з Афганістаном, задля забезпечення стабільності і безпеки в цій країні.


Серед обговорюваних питань було викорінення підтримки екстремістів, яка надається через кордон, на території Афганістану. Щодо цього Генеральний секретар сказав, що усім сторонам необхідно робити більше.


Яаап де Хооп Схеффер наголосив на тому, що нестабільність, екстремізм і тероризм в Афганістані загрожують також Пакистану і міжнародному співтовариству загалом.


Продовжується робота над угодою „про лінії комунікацій”, яка дозволить транзитне переміщення особового кладу і обладнання НАТО через територію Пакистану на підтримку місії Альянсу в Афганістані.


Політична і практична співпраця між НАТО і Пакистаном посилюється з 2005 року, коли Альянс розпочав широкомасштабну авіатранспортну операцію на допомогу в ліквідації наслідків руйнівного землетрусу, що уразив Пакистан в жовтні минулого року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект