НОВИНИ

06.06.2007 | В Європарламенті потребують дебатів щодо візового режиму з Україною
Джерело - УНІАН

Голова делегації Європарламенту зі зв’язків з Україною Адріан Северін (група соціалістичних партій, Румунія) виступає за проведення дебатів щодо візового режиму з Україною та можливості його полегшення.


Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це він заявив журналістам після робочого ланчу з цього питання, організованого українсько-європейською бізнес-радою.


“Ми як європейці зацікавлені в якомога більш прямих зв’язках з українцями і, таким чином, нам потрібно, щоб вони подорожували частіше до нас”, - сказав депутат.


Він зазначив, що такі дебати із залученням представників Єврокомісії та країн-членів ЄС могли б бути організовані або на рівні делегації Європарламенту зі зв’язків з Україною, або разом з комітетом з питань закордонних справ Європарламенту.



 






 Адріан СЕВЕРІН


“Ми потребуємо дуже серйозних і позитивних дебатів в Європейському парламенті і європейських інституціях”, - наголосив А.СЕВЕРІН.


Він зазначив, що Україна та українці мають знати, що в Європі переймаються цим питанням. Водночас, за словами депутата, певні кроки мають бути зроблені як Україною, так і ЄС на технічному та політичному рівнях.


“Хай українці зберігають надію, і хай вони вимагають від своїх лідерів зробити їхню роботу, і ми теж будемо робити нашу роботу”, - підкреслив А.СЕВЕРІН.


Як повідомляв УНІАН, питання оформлення віз українцям в країни-члени ЄС є одним із проблемних у двосторонніх відносинах.


10-17 квітня цього року слухачами Дипломатичної академії України при МЗС серед українців, які зверталися до посольств держав-членів ЄС у Києві з клопотаннями про оформлення віз, було проведено опитування.


Згідно з його результатами, 57% опитаних вважають найсуттєвішими проблемами, що постають перед громадянами України при оформленні віз, черги. 30% назвали необгрунтовано велику кількість документів, необхідних для оформлення віз. 18% вказали на некоректність персоналу. При цьому вартість послуг у цілому громадяни України не вважають високою (14%).



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7865. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект