НОВИНИ

27.06.2007 | Комітет Конгресу США схвалив законопроект про заборону ядерної співпраці з Росією
За матеріалами - УНІАН

Комітет у закордонних справах Конгресу США схвалив проект закону про посилення санкцій стосовно Ірану і заборону на співпрацю з Росією в ядерній сфері. 


Документ, що одержав назву "Iran Counter-Proliferation Act", був схвалений комітетом 37 голосами "за" при одному голосі "проти". Законопроект передбачає накладення санкцій на нафтовидобувні компанії, що співпрацюють з Іраном. "Досі, використовуючи прогалини в законодавстві, виконавча влада не накладала санкцій на іноземні нафтовидобувні компанії, що співробітничають з Іраном. Тепер ці часи закінчилися", - заявив на засіданні конгресмен ЛАНТОС - керівник групи авторів законопроекту.


Під санкції повинні потрапити такі корпорації як Royal Dutch Shell, Norsk Hydro, і China`s National Offshore Oil Corp, які видобувають нафту в Ірані та мають широкі комерційні інтереси в США.


У документі також підкреслено, що "ніяка угода про співпрацю" в ядерній галузі між Росією і США не може бути підписана або вступити в силу, якщо президент США не підтвердить Конгресу, що Росія "припинила все ядерне сприяння Ірану".


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7909. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект