НОВИНИ

12.09.2007 | Члени американського сенату скептично відреагували на доповідь головнокомандувача військами США в Іраку, генерала Девіда Петреуса щодо стратегії Вашингтона в тій країні.
Джерело - Українська служба ВВС

Члени американського Сенату скептично відреагували на доповідь головнокомандувача військами США в Іраку, генерала Девіда Петреуса щодо стратегії Вашингтона в тій країні.














Буш

Під час другого дня слухань, демократи сказали, що збільшення американських військ не досягло бажаних результатів в Багдаді.


Можливий кандидат в президенти від демократичної партії Барак Обама назвав військову кампанію в Іраку катастрофічною помилкою зовнішньої політики.


Вашингтон каже, що президент Буш має намір підвердити пропозицію генерала Петреуса зменшити кількість американських військ в Іраку.


Білий Дім повідомив, що пан Буш оголосить скорочення американської присутності у телезверненні до американців наступного четверга.


Зміна стратегії Буша


Це спроба перехопити ініціативу, аби справити враження, хибне або правдиве, що президент контролює ситуацію і керує подіями. Білий Дім каже, що його промова, яку очікують почути у четвер, ще не завершена, але в ній буде підтверджено пропозицію генерала Петреуса зменшити кількість військ.


Згідно з пропозицією, військо збираються змешити до 130 тисяч до середини наступного року. Білий Дім твердить, що наразі необхідно обговорити певні умови, але очевидно, що тон у розмові про кількість військ суттєво змінився, зараз вже не говорять про те, чи повинні американські війська залишати Ірак, зараз говорять про те, коли це має статись і скільки саме.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект