НОВИНИ

26.12.2007 | Ініціатива Європейського Союзу та Світового банку в Україні
За матеріалами - Європейського простору

Європейський Союз співпрацює із Світовим банком у сфері розвитку людського потенціалу та економічного зростання в Україні. У листопаді 2007 Європейська Комісія розпочала відповідний проект, щоб проаналізувати сьогоденну ситуацію у секторі розвитку людських ресурсів в Україні, дати її оцінку у порівнянні з найкращою практикою Європейського Союзу та надати рекомендації українському уряду щодо покращання політики і стратегії в сфері освіти та професійного навчання.



У лютому 2007 Європейська Комісія та Світовий банк започаткували спільну ініціативу з метою надати політичні консультації українському уряду та діловим колам. У рамках цієї ініціативи буде проаналізована поточна ситуація з трудовими ресурсами в Україні (політика у сфері освіти тощо) та надані рекомендації з її покращання.


У листопаді 2007 Європейська Комісія розпочала проект “Підтримка спільної ініціативи Світового банку та Європейської Комісії у розвитку людського капіталу для економічного зростання, конкурентноздатності та інновацій в Україні”, який має підтримати розробку концептуального документу – “Стратегічну записку” щодо удосконалення української системи освіти та навчання, який би відображав найкращу міжнародну практику та місцеві особливості.


На основі ретельних консультацій з українською стороною було узгоджено три пріоритетні теми, які повинні бути включені до вищезгаданого документу: a) якість освіти, b) фінансування та c) управління освітою та професійним навчанням.


Проект має такі цілі:


1. Підтримати роботу спільної ініціативи Світового банку та Європейської Комісії з аналізу та розробки політики


2. Забезпечити технічну експертизу з трьох пріоритетних тем


3. Сприяти розробці концептуального документу


Міжнародні та місцеві експерти проекту працюватимуть спільно з експертами Світового банку та Європейського фонду освіти для того, щоб проаналізувати сьогоденну ситуацію у секторі розвитку людських ресурсів в Україні, дати її оцінку у порівнянні з найкращою практикою Європейського Союзу та надати рекомендації українському уряду щодо покращання політики і стратегії в сфері освіти та професійного навчання.


Концептуальний документ буде розроблений на основі широкого кола консультацій, обговорень, круглих столів, семінарів з зацікавленими українськими організаціями: Міністерством освіти та науки, Міністерством праці та соціальної політики, Міністерством фінансів, Кабінетом Міністрів України, Верховною Радою, об’єднаннями роботодавців, представниками бізнесу, відповідними закладами освіти, академічними, дослідницькими та консалтинговими організаціями. Такий консультаційний процес вже розпочався.


Проект виконується компанією ECORYS Netherlands.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект