НОВИНИ

04.03.2008 | Греція та Італія названі як "злодії" в реалізації економічних реформ в ЄС
Джерело - EUobsever

Австрія, Нідерланди та Естонія минулого року досягли найбільшого прогресу у здійсненні економічних реформ. Такі висновки оприлюднені у новому, щорічному показнику, який вже у восьмий раз готується лондонським Центром європейських реформ.


 


Одночасно з цим, згідно доповіді, Італія та Греція визнані, як свого роду "злодії" щодо проведення реформ у найбільш пріорітетних сферах. Також, серед тих хто відстає, визначені Мальта, Польща, Болгарія та Румунія.


Аналіз, який має назву "Лісабонська дошка показників VIII", базується на порівняльних характеристиках ефективності дій всіх 27 країн у ключових сферах Лісабонської стратегії.


Як і в минулому році, серед лідерів Данія та Швеція, які набрали найбільшу кількість балів у сферах, що відносяться до соціальної рівності, ринку праці, сталий розвиток та інновації.


Але через низький рівень зростання ВВП Данії та високий рівень безробіття серед молоді в Швеції, ці дві країни не визначені як "герої" минулого року.


В свою чергу, Австрія, яка посіла третю позицію, та Нідерланди - четверта країна, названі країнами, що зробили найбільше для покращення свого економічного стану. Зокрема, Відень спромогся якнайбільшого у зменшенні регуляторного навантаження та підвищення рівня зайнятості.


"Нідерланди з багатьох аспектів є найбільш успішною економікою в ЄС", - аргументують автори  доповіді, вказуючи на унікальну комбінацію високого рівня продуктивності праці та рівня зайнятості.


Естонія стала найкращою країною серед тих, хто приєднався до ЄС у 2004 році, посівши 11-те місце після 15-ого у минулій доповіді, завдяки надзвичайно швидкому зростанню ВВП із 2000 року та дій Таллінна щодо покращення функціонування ринку праці та бізнес-середовища.


Британія виглядає найкраще серед п'ятірки найбільших економік ЄС. Британія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія спільно виробляють 75 % ВВП ЄС.


В свою чергу, Італія займає лише 23 позицію в загальному списку.

До Риму приєдналися Афіни, як дві західно-європейські країни, що найбільш сильно критикуються у доповіді. При цьому, Греція згадується в якості аутсайдера найчастіше під час аналізу різних показників успішності.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5027. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект