НОВИНИ

03.04.2008 | Проти ПДЧ для України і Грузії висловляться 8 країн?
Джерело - Українська правда

Президенту США Джорджу Бушу не вдалося домогтися підтримки найважливіших союзників щодо приєднання України і Грузії до Плану дій щодо членства в НАТО.


Про це в четвер говориться в статті американської газети "The New York Times", переклад якої наводить Инопресса.ру.


"У ході дебатів на робочій вечері лідерів НАТО Буш так не зміг домогтися єдності від членів організації, повідомив у середу увечері високопоставлений німецький чиновник – проти виступили не менше семи країн", - пише видання.


Газета наводить слова американського чиновника високого рангу про те, що за вечерею не було прийнято остаточне рішення, але всі сторони погодилися, що важливо зберегти можливість для вступу України і Грузії в Північноатлантичний Альянс.


"У ході вечері в середу до Німеччини і Франції, що заявили, що не підтримають Україну і Грузію, приєдналися Італія, Угорщина і країни Бенілюксу, повідомив високопоставлений німецький представник", - пише газета.


"За його словами, Буш визнав, що його позиція не була підтримана, а дипломати одержали завдання протягом ночі виробити якесь рішення, що заохочує устремління України і Грузії, але не передбачає їхнього негайного приєднання до плану дій", - зазначає видання.


Газета зазначає, що робоча вечеря продовжувалася на дві години довше, ніж планувалося споконвічно. Через півтори години після офіційного завершення його залишили Лора Буш і інші перші леді.


"Дебати в основному розгорнулися серед європейців, – розповів високий представник американської адміністрації, що визнав, що частина союзників не підтримала президента Буша. – Вони досить сильно розійшлися, але це і до кращого".



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект