НОВИНИ

07.04.2008 | Ющенку радять довірити агітацію за НАТО бізнесу
Джерело - Українська правда

Два роки достатньо, щоб переконати українців щодо переваг вступу країни до НАТО та на референдумі отримати підтримку населення з цього питання.


В цьому переконаний експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба, передає "Німецька хвиля".


Як відомо, президент Віктор Ющенко в інтерв’ю, продемонстрованому в вихідні, висловився за проведення референдуму щодо НАТО через 2 роки.


На думку ж Лациби, в Україні немає реальної політичної сили чи політиків, які нині можуть взяти на себе відповідальність за проведення просвітницької кампанії щодо НАТО.


Експерт упевнений, що суспільство готове сприймати інформацію про Північно-Атлантичний Альянс, однак сумнівається, чи скористається цим влада.


"Є хороші і сильні аргументи, навіщо це потрібно українцям, але тут проблема не в людях, а в політичних елітах: чи зможуть вони ухвалити це рішення і професійно провести цю кампанію. Бо нічого ж не робиться – гроші виділяються і розкрадаються", - каже Лациба.


За його словами, доручити інформувати українців про принади НАТО слід бізнес-структурам та професійним піар-агенціям, а не державним структурам, як тепер.


"Чиновники завжди були поганими агітаторами. А бізнес зможе досягти результату навіть швидше, ніж за 2 роки. Потрібна чітка мета, фінансування і державна підтримка", - запевняє Лациба.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2376. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект