НОВИНИ

29.04.2008 | Сенат США закликав схвалити заявку України про приєднання до ПДЧ
Джерело - УНІАН, Подробности

Сенат США на засіданні в понеділок затвердив резолюцію, в якій заявив про свою "рішучу підтримку" прийнятої на саміті НАТО декларації про те, що Україна і Грузія будуть прийняті в члени Північноатлантичного Альянсу.


При цьому сенатори закликали міністрів закордонних справ країн НАТО схвалити на зустрічі в грудні 2008 року заявку України і Грузії про приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ).


"Сенат США закликає міністрів закордонних справ країн-членів НАТО на їх зустрічі в грудні 2008 року розглянути позитивно заявки урядів України та Грузії про приєднання до ПДЧ", - йдеться в тексті резолюції.


Співавторами документа виступили вісім американських сенаторів, зокрема всі троє кандидатів у Президенти США - демократи Барак ОБАМА і Гілларі КЛІНТОН, а також республіканець Джон МАККЕЙН.


Резолюція під офіційною назвою "Про висловлення рішучої підтримки з боку сенату США декларації саміту НАТО в Бухаресті про те, що Україна і Грузія стануть членами альянсу" прийнята звичайним голосуванням без електронного підрахунку голосів. У ній сенат також "підтвердив підтримку майбутньому розширенню НАТО і включенню в нього демократичних урядів, які можуть і хочуть нести обов`язки щодо членства (в альянсі)".


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5460. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект