НОВИНИ

31.05.2026 | США збираються прискорити виведення своїх військ з баз у Європі
За матеріалами - Welt am Sonntag

Про це повідомила в суботу німецька газета Welt am Sonntag з посиланням на власне джерело в Пентагоні.

Вашингтон оголосив у травні про плани вивести 5000 військовослужбовців з Німеччини, що широко розглядається як наслідок розколу через війну в Ірані між президентом Дональдом Трампом і європейськими державами. У Німеччині нині перебувають близько 35000 діючих американських військовослужбовців - більше, ніж де-небудь ще в Європі.

Деталей щодо виведення військ не наводиться. За твердженням видання, США повинні представити свої плани союзникам на конференції з пошуку сил Північноатлантичного договору (НАТО) наступного місяця.


Пентагон наразі інформацію не коментує.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект