НОВИНИ

05.02.2010 | Google співпрацюватиме з розвідкою США?
Джерело - Радіо "Голос Америки"

Інтернет-гігант Google та агентство США, відповідальне за зовнішню електронну розвідку та безпеку американської частини світової інтернет-мережі, згідно з повідомленням, близькі досгягення угоди про співробітництво у справі посиленого захисту кібер-простору.

Ґуґл у Китаї

 

Як повідомляє газета "Вашингтон пост", угода між Google та Агентством з питань національної безпеки передбачає співдію обидвох структур в розслідуванні китайських кібер-атак.

Google нещодавно попередив, що може залишити китайський ринок у зв`язку з цензурою урядом у Пекіні пошуків в інтернеті та атаками на приватні поштові ящики користувачів Google в Китаї, переважно правозахисників.

Згідно з "Вашингтон пост", Google зацікавлений в досягненні угоди, яке на лише гарантувала б безпеку кібер-простору, але і захистила приватність його користувачів.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект