НОВИНИ

07.11.2014 | Президент Франції готовий відмовитися від боротьби за другий президентський
Джерело - Кореспондент

Президент Франції Франсуа Олланд відмовиться від висунення своєї кандидатури на другий п'ятирічний президентський термін на виборах в 2017 році, якщо його уряду не вдасться знизити безробіття в країні, повідомляє ТАСС.


З такою заявою глава республіки виступив в ефірі телеканалу TF-1, підбиваючи підсумки перших 2,5 років свого перебування на вищій державній посаді.


"Якщо мені цього не вдасться до кінця мого мандата, думаєте я зможу постати перед французами в 2017 році?" - задався він питанням, відповідаючи однійз мешканок Франції під час великого інтерв'ю в телестудії.


"Французи будуть непохитні, і будуть праві", - продовжив Олланд.


Як нагадав президент, одним з ключових передвиборних обіцянок він проголосив боротьбу з ростом непрацевлаштованняв країні, і цей напрямок залишається для нього пріоритетним.


"Я говорив про те, щоб звернути назад криву зростання безробіття, - вказав президент. - Цього не сталося, і я ставлю собі це в докір, оскільки для багатьох, особливо для тих, хто перебував в пошуках роботи, це було надією".


З моменту обрання Франсуа Олланда на президентськупосадув травні 2012 року кількістьбезробітних у Франції зросла більш ніж на 500 тисяч осіб. До кінця вересня кількість людей без постійного місця роботи досягла рекордних 3,34 млн осіб.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект