НОВИНИ

13.02.2015 | Росія не виконала умов для передачі містралів – Олланд
Джерело - УКРІНФОРМ



Росія поки не виконала умов для передачі їй вертольотоносців типу "Містраль".

Про це за підсумками саміту ЄС у Брюсселі заявив президент Франції Франсуа Олланд, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Parisien.

"Умови все ще не виконані. Сподіваємося на їх виконання одного чудового дня", - сказав Олланд.

Він додав, що в разі врегулювання української кризи "будуть вжиті заходи на європейському рівні, щоб полегшити санкції" і "Франція може бути частиною цього процесу".

"Але поки цього не відбувається", - констатував президент Франції.

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус також підтвердив, що угода щодо передачі Росії містралів залишається призупиненою.

"Як ми можемо в нинішніх умовах виконати умови угоди, яка була укладена кілька років тому? На даний момент її виконання призупинено", - сказав він.

Два вертольотоносці класу "Містраль" - "Владивосток" і "Севастополь" - знаходяться зараз у французькому порту Сен-Назер.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект