НОВИНИ

31.05.2019 | Рейтинг британських консерваторів упав на 8% за два тижні
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це свідчать результати останнього опитування YouGov.

"Консервативна партія Великої Британії посіла би лише третє місце на загальних виборах, якби вони проходили в найближчі вихідні, набравши лише 19% голосів", - йдеться в повідомленні.

Це найнижчий результат за 19 років. За два тижні консерватори втратили 8% рейтингу.

У лідерах опитування дві політичні партії, які зайняли однозначні позиції за або проти Brexit.

"Ліберальні демократи", які проводили кампанію з прямою вимогою нового референдуму з метою зупинки Brexit, стали б на виборах найбільшою політичною партією з 24% голосів.

На другому місці була б партія Brexit Найджела Фараджа, яка існує всього кілька місяців і підтримує повний розрив з Європейським Союзом - 22%. Ця партія виграла вибори до Європарламенту у Британії

Результати підкреслюють зростання поляризації британської політики, вказуючи на ще більшу невизначеність після того, як країна була втягнута в найбільшу політичну кризу з часів Другої світової війни, коли виборці вирішили провести референдум про вихід з ЄС у 2016 році.

Як відомо, Тереза Мей офіційно оголосила про вихід у відставку з посади лідера Консервативної партії 7 червня. На чолі ж уряду вона залишиться, поки її партія не обере нового лідера. Очікується, що Консервативна партія визначиться з очільником до того, як Палата громад піде на літні канікули наприкінці липня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект