НОВИНИ

12.03.2020 | Заява Трампа, коронавірус та нафта: на Нью-Йоркській біржі - паніка
За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Нью-Йоркська фондова біржа припинила торгівлю акціями на 15 хвилин після того, як S&P 500 в четвер вранці впав на 7%", - зазначається в повідомленні.

Це сталося через спрацювання запобіжника першого рівня, щоби заспокоїти нерви інвесторів, коли вони починають панікувати.

Через 15 хвилин торги поновилися. При цьому, основні індекси залишилися на рівні з падінням більше ніж на 7%: S&P 500 - 7.4%, Dow - 7.6%, Nasdaq Composite - 7.6%.

На Нью-Йоркській біржі існує три рівні запобіжних заходів, коли автоматично зупиняються торги. Перший спрацьовує під час різкого падіння індексів на 7% й зупиняє торгівлю на 15 хвилин. Якщо паніка не вщухатиме, наступний запобіжник спрацює, коли ринок впаде на 13%. Це призупинить торгівлю ще на 15 хвилин. У разі, якщо індекси різко опустяться на 20%, торги зупиняться на цілий день


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект