Бойовики з організації "Шура іракських моджахедів" заявили, що стратили викрадених російських дипломатів, захоплених в заручники в Багдаді, передає CNN. Відповідну заяву бойовики опублікували на одному з веб-сайтів ісламізму.
Рішення про страту було ухвалене у зв'язку з невиконанням властями РФ умов ультиматуму, висунутого 19 червня. "Після того, як ми надали уряду Росії 48 годин на виконання наших вимог і він їх не виконав, ісламський суд "Шури іракських моджахедів" ухвалив рішення страчувати заручників", - мовиться в заяві.
Тим часом, російський МЗС не підтверджує повідомлення про загибель дипломатів.
Нагадаємо, 19 червня бойовики з угрупування "Шура іракських моджахедів" - організації, яка об'єднує декілька терористичних угрупувань, зокрема іракське крило "Аль-каїди", - зажадали від уряду Росії протягом 48 годин вивести війська з Чечні. Крім того, викрадачі зажадали "звільнити з російських в'язниць всіх своїх братів і сестер".
3 червня в Багдаді озброєні люди на автомобілях перекрили дорогу, по якій в машині їхали російські дипломати, після чого відкрили вогонь. Один співробітник посольства РФ в Іраку був убитий і ще четверо викрадені.
|