НОВИНИ

03.05.2023 | Моравецький відреагував на погрози польському послу в москві
За матеріалами - Укрінформ

Про це під час візиту до Вільнюса, відповідаючи на запитання журналістів, заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький.

“Усі погрози з боку росії треба сприймати серйозно, але важливо, не дати себе залякати”,- зазначив Моравецький.


Він зазначив, що польський посол у москві працює у “складних умовах”. За його словами, росія показує своє справжнє обличчя країни, яка “шантажує, погрожує, намагається примушувати до рішень”.

Як відомо, МЗС Польщі засудило слова колишнього дитячого омбудсмена росії Павла Астахова, який в одному з російських ток-шоу висловив погрози на адресу посла Польщі в росії, і закликало гарантувати безпеку дипломатів відповідно до Віденської конвенції.


Раніше Астахов під час ефіру на російському державному телеканалі висловив думку, що вбивство послів "може бути в рамках міжнародного права". Він звернув увагу, що торік у травні у Варшаві облили червоною рідиною посла рф у Варшаві Сергія Андрєєва. Через це він висловив здивування, чому донині посла РП у москві "не знайшли у Москві-ріці".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект