26.12.2006 | В Іраку загинуло більше американців, ніж 11 вересня 2001 року
За матеріалами - АР, Lenta.ru
Кількість американських солдатів, що загинули за час бойових дій в Іраку з березня 2003 року, перевищила число жертв терактів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку і Вашингтоні.
 АР
|
|
26 грудня командування армії США повідомило про загибель двох військовослужбовців у провінції Анбар. Виходячи з цього, по підрахунках агентства AP, з початку іракської кампанії американці втратили 2974 солдати й офіцери.
У результаті атаки терористів на Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку, будинок Пентагону у Вашингтоні і катастрофи захоплення пасажирського літака в штаті Пенсільванія загинуло 2973 осіб.
Ці терористичні напади розглядалися адміністрацією президента Джорджа Буша як одне з основ для початку глобальної війни з тероризмом, що призвела до скинення режиму іракського лідера Саддама Хусейна.
Цифра втрат армії США в Іраку, приведена Associated Press, розрахована самим же агентством. За офіційними даними Пентагону, кількість вбитих американських солдатів менше на 15 осіб.
|