НОВИНИ

18.11.2025 | Трамп не виключає введення американських військ до Венесуели
Джерело - Укрінформ

Про це Дональд Трамп сказав журналістам у Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Я нічого не виключаю, нам просто потрібно подбати про Венесуелу», – зауважив він у відповідь на запитання щодо можливого введення американських військових в цю країну.

Президент вкотре повторив, що з Венесуели та інших країн до США начебто проникають мільйони нелегалів, колишніх вбивць та ґвалтівників.


Водночас він припустив, що міг би поговорити з Ніколасом Мадуро напряму. «Я говорю з усіма», - додав Трамп.

Hапередодні ударна авіаносна група ВМС США на чолі з найбільшим у світі авіаносцем «Джеральд Р. Форд» (USS Gerald R. Ford) увійшла до Карибського моря та приєдналася до операції з протидії наркотрафіку в регіоні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект