15.12.2025 | У Росії заявляють про атаку дронів на Москву та вісім регіонів, у Бєлгороді є влучання по ТЕЦ
Джерело - Укрінформ
|
Мер російської столиці Сергій Собянін у своїх соцмережах зранку повідомив про вже 20 збитих за ніч на підльоті до Москви безпілотників. Він додав, що фахівці екстрених служб працюють на місці падіння уламків. Про руйнування чи постраждалих він не повідомляє.
Через атаку дронів двічі за ніч припиняли польоти в московських аеропортах «Домодєдово» та «Жуковський». Наразі обмеження зняте.
Очільник Ростовської області Юрій Слюсар також писав про масовану атаку дронів на регіон та обласний центр. За його даними, постраждалих немає, але у Ростові-на-Дону загорілися два легкові автомобілі, пошкоджені покрівлі кількох будинків у Ростові та області.
Крім того, через пошкодження ЛЕП у Кам'янському районі зупинено роботу водозабору та насосної станції, заявив Слюсар. Однією з ймовірних цілей могла бути філія Новошахтинського заводу нафтопродуктів у Ростовські області, випливає з аналізу ТГ- каналу ASTRA.
У Бєлгороді повідомляли про нібито ракетну атаку.
«Ворог завдав ракетного удару по Бєлгороду. Попередньо ніхто не постраждав. Внаслідок обстрілу є серйозні пошкодження інженерної інфраструктури», - заявив у Телеграмі губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков.
Телеграм-канал «Пепел» повідомив, що великий стовп диму піднімається після вибуху в районі ТЕЦ «Луч» і після удару в деяких районах Бєлгорода зникла електрика. OSINT- аналіз ASTRA також підтверджує атаку на ТЕЦ «Луч».
|