НОВИНИ

29.01.2026 | США, Гренландія та Данія розпочали нові переговори
За матеріалами - Reuters

Міністерство закордонних справ Данії в коментарі повідомило, що високопосадовці з Данії, Гренландії та США зустрілися в середу, щоб «обговорити, як ми можемо вирішити проблеми щодо безпеки в Арктиці, які непокоять США, поважаючи при цьому червоні лінії Королівства Данія».

Дипломатичні переговори відбуваються після кількох місяців напруженості між Данією та США, які є засновниками НАТО.

Раніше в середу держсекретар США Марко Рубіо заявив, що США проводять консультації щодо Гренландії, і що з цього питання відбудуться зустрічі на технічному рівні з посадовцями з Гренландії та Данії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект