НОВИНИ

08.10.2009 | Європарламент хоче розвитку діалогу з Україною
Джерело - УНІАН "Новини ЄС"

Делегація Європарламенту по зв’язках з Україною обговорила політичну та економічну ситуацію в країні та стан відносин Україна-ЄС.


Голова делегації Павел КОВАЛЬ (група Європейських консерваторів та реформістів, Польща) підкреслив, що одним із завдань делегації є проведення глибокого та конструктивного діалогу з Україною. При цьому, він висловив переконання в тому, що ЄС має дати Україні чіткий сигнал щодо перспектив членства.


У свою чергу Посол України при ЄС Андрій ВЕСЕЛОВСЬКИЙ наголосив на важливості постійного діалогу та стабільного обміну візитами між членами Верховної Ради України та Європарламенту. Він висловив переконання в тому, що всі сторони виграють, якщо в цьому діалозі будуть задіяні представники всіх політичних груп Європарламенту.


Голова відділу по Україні, Молдові, Білорусі та Південному Кавказу Генерального директорату “Зовнішні зносини” Євро комісії Джон КЬЯЕР зазначив, що перед Україною на сьогодні стоїть багато викликів. При цьому, за його словами, хоча в деяких областях реформи були уповільнені, водночас країна досягла значного прогресу в розвитку демократичних стандартів та ринкової економіки. Він також звернув увагу на те, що переговори про нову угоду про асоціацію між Україною та ЄС проходять добре, при цьому, неторгівельна частина угоди, за його словами, може бути завершена вже до кінця цього року.


У прес-службі Європарламенту також повідомили, що найближче засідання Комітету міжпарламентського співробітництва Україна-ЄС відбудеться 26-27 жовтня у Києві.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект