НОВИНИ

18.08.2011 | Польське головування в ЄС позитивно оцінює результати зустрічі Меркель-Саркозі
Джерело - УКРІНФОРМ

Польське головування в Раді ЄС позитивно оцінює зустріч лідерів Німеччини та Франції Ангели Меркель і Ніколя Саркозі щодо економічного управління в Єврозоні. Про це у середу у Варшаві сказав речник головування Конрад Ніклевич.


"Польське головування позитивно оцінює факт зустрічі Меркель-Саркозі. Це показує, що Німеччина і Франція - дві найбільші економіки Єврозони - дуже серйозно ставляться до необхідності економічних реформ", - цитує РАР К.Ніклевича.


Він зазначив, що Польське головування намагатиметься підтримати дискусію щодо пропозицій здійснення реформ економічного управління, аби її підтримали усі 27 країн Спільноти. За інформацією речника, це питання може бути розглянуто під час саміту Європейської Ради у Брюсселі за участю всіх країн Євросоюзу.


К.Ніклевич відзначив, що Польща також позитивно сприйняла ініціативу Меркель-Саркозі, щоб до літа 2012 року усі країни ЄС на законодавчому рівні визначили граничний рівень державного боргу. Він наголосив, що Польща вже зробила це, встановивши верхню межу державного боргу на рівні 60% від рівня ВВП країни.


Як повідомляло агентство, під час зустрічі 16 серпня у Парижі Меркель і Саркозі закликали створити економічний уряд Єврозони та законодавчо встановити верхню межу держборгу в усіх країнах ЄС. Політики висловили рішучість захищати єдину європейську валюту. Вони також виступили проти введення у найближчому майбутньому загальноєвропейських облігацій, оскільки, на їх переконання, вони не допоможуть упоратися з борговою кризою в країнах ЄС.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект