НОВИНИ

07.03.2014 | У Сенаті США запропонували стратегію врегулювання кризи в Україні
Джерело - УКРІНФОРМ

Верхня палата Конгресу США має підтримати новий український уряд, який продовжує демонструвати витримку й мужність в умовах масових провокацій.


У сенаті США запропонували стратегію врегулювання кризи в Україні


Про це заявив у четвер голова Комітету з міжнародних відносин сенату США Роберт Менендес, представивши стратегію підтримки України, передає власний кореспондент Укрінформу.


"Наша стратегія складається з чотирьох основних елементів, і ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи в Конгресі по кожному з них", - зауважив сенатор.


За його словами, по-перше, необхідно забезпечити підтримку Києва для подолання економічних проблем. "Український уряд, що успадкував економічний безлад від Януковича, має реалізувати набір складних реформ", - зауважив Менендес.


По-друге, Україна потребує міжнародної підтримки від зовнішніх посягань на її територію з боку Росії. "Існує чітка ціна за те, що Росія вже зробила. Ми працюємо з іншими партнерами, щоби дати зрозуміти – ця ціна суттєво збільшиться, якщо інтервенція поширюватиметься", - наголосив сенатор.


Третім елементом він назвав необхідність зміцнення сусідніх з Україною держав у рамках підтримки партнерів по НАТО, у тому числі проведення військових навчань та посилення патрулювання повітряного простору в Європі.


Останній пункт стратегії стосується деескалації кризи з метою відновлення суверенітету України дипломатичними зусиллями та діалогу між сторонами.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект