НОВИНИ

18.03.2014 | Туск: Найважливіше - щоб Захід не піддався тиску Путіна
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Голова Ради міністрів Польщі Дональд Туск переконаний, що найважливішим у нинішній ситуації з Кримом є те, щоб західна спільнота не піддавалась на тиск президента Росії і не вважала, що Крим вже є втраченим.


Про це він заявив у вівторок у Варшаві, передає власний кореспондент Укрінформу.


“Для мене найважливішим на сьогодні є те, щоб європейська і євроатлантична спільнота не підлягала тиску Путіна і не було такої спокуси вважати, що Крим втрачений, Україна де-факто втрачена, але треба якось будувати відносини з Росією. Наша спільна позиція має бути однозначною: не погоджуємося на порушення незалежності і територіальної цілісності України”, - підкреслив глава польського уряду.


Водночас Туск вважає, що заклики деяких політиків до війни з Росією є найгіршим сценарієм розвитку подій. “Мудра політика - уникнення війни, досягаючи своїх цілей”, - наголосив польський прем'єр.


За його словами, сьогодні поляки спільно з американцями, німцями, англійцями, французами шукають способи зупинити Росію без розгортання світового конфлікту. На його переконання, простір між двома крайнощами - війною і капітуляцією перед Росією - є великим і в ньому потрібно діяти. “У цьому просторі намагаємося, насамперед, дотримуватися максимально спільної євроатлантичної, європейсько-американської політики і готуємося до можливо довгого періоду політичної та економічної конфронтації з Росією”, - резюмував голова Ради міністрів РП.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект