НОВИНИ

05.11.2015 | ЄС себе заспокоює: біженці позитивно вплинуть на економіку
Джерело - УКРІНФОРМ



Про це заявляється в осінньому економічному прогнозі, який оприлюднила у четвер Єврокомісія, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Загалом у зоні євро у 2015 році зростання ВВП відбудеться на 1,6%. У 2016-му цей показник очікується на рівні 1,8% та у 2017 році - на 1,9%. В ЄС очікується зростання реального ВВП на 1,9% цього року, на 2% у 2016-му та на 2,1% у 2017 році», - прогнозують у Єврокомісії.

Пояснюється, що на тлі падіння цін на нафту та зменшення вартості євро економічне відновлення в ЄС цього року відбувається повільно, але упевнено.

Серед негативних чинників впливу на європейську економіку називаються зменшення рівня глобальної торгівлі, економічне падіння на ринках економік, які розвиваються.

«Цей прогноз включає перші оцінки економічного впливу, спричиненого прибуттям великої кількості шукачів притулку до ЄС. У короткостроковій перспективі додаткові публічні видатки підвищать ВВП. Також у середньостроковій перспективі позитивний ефект очікується від постачання робочої сили, якщо це буде забезпечено правильною політикою та спрощеним доступом на ринок праці. Загалом для ЄС ефект щодо економічного зростання буде невеликим, але відчутним для деяких країн-членів», - заявляють у Єврокомісії.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект