НОВИНИ

16.03.2006 | Росія значно глибше співпрацює з НАТО, ніж Україна - заступник керівника МЗС
Джерело - ProEUROPA

Російська Федерація значно глибше співпрацює з НАТО, ніж Україна.
 
Про це сьогодні на прес-конференції у Севастополі заявив заступник міністра закордонних справ України Андрій Веселовський.
 
«Співробітництво Російської Федерації з НАТО більш глибоке і більш активне, ніж України з НАТО, і так склалося з ряду причин», - зауважив він.
 
За його словами, «в сфері озброєння росіяни значно глибше співробітничають з НАТО, ніж ми. Ми пасемо задніх в багатьох випадках».
 
Коментуючи на прохання журналістів вчорашню заяву депутата Держдуми РФ Олександра Лєбєдєва про те, що було б добре, якби Україна і Росія вступали в ЄС і НАТО одночасно, А.Веселовський зазначив: «питання ж не до України, питання до Росії. Ніхто в Російській Федерації офіційно не висловлювався на користь вступу в Європейський Союз, ніхто не висловлював бажання вступати в НАТО». За словами дипломата, «можливо, Росія ніколи й не збирається туди вступати. Він це сказав в Україні, хай би він це сказав у Москві. Хай би він, як депутат Держдуми, агітував своїх партнерів. Щодо нас, то ми були б тільки раді, якби Росія теж була членом НАТО». Адже НАТО - це клуб однодумців, які один одного поважають, і діють консенсусом, а ніколи не наїжджають на своїх сусідів і не вимагають від них несподівано то одне, то інше».



 А.Веселовський назвав депутата О.Лєбєдєва «дуже помітною особою в російському політикумі, він має великі фінансові інтереси в Україні, добре знає ситуацію, багато інвестує, зокрема, в Крим».



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект