НОВИНИ

30.06.2006 | У Кракові завершується зустріч робочої групи НАТО-Україна
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У п’ятницю в Кракові завершується дводенна зустріч спільної робочої групи НАТО-Україна у справах реформування армії. Крім військових та представників міністерств оборони в конференції беруть участь також неурядові організації. Йдеться про роль громадянського суспільства в процесі формування політики безпеки. 


Засупник Генерального Секретаря НАТО у справах оборонної політики й планування Джон Колстон зауважив, що вступ України до НАТО залежить від виконання певних умов і перш за все, від волі самих українців здійснити відповідні зміни. „Процес інтеграції триває, але саме уряд і жителі України повинні повністю рішитись на це“, - сказав Колстон.


Один із речників штаб-квартири НАТО  Роберт Пщель сказав, що дискусія в Ягєлонському університеті Кракова  недавніх протестів проти спільних навчань у Криму безпосередньо не стосувалася: „Але, можна сказати, що це свого роду нагода до тієї справи участі неурядових організацій і суспільства в дебатах і в реалізації політики безпеки даної країни, а конкретно – України”. Заступник Секретаря РНБО України Сергій Пирожков визнав, що в  Україні необхідно провести багато роботи, щоб переконати суспільство до членства в НАТО. «Необхідно також переконати Росію, що членство України не є перешкодою в російсько-українських стосунках» - зауважив Пирожков.


Зустріч у Кракові проходить за участю міністра оборони Польщі Радослава Сікорського та, за допомогою відеосполучення, міністра оборони України Анатолія Гриценка.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект