НОВИНИ

04.11.2022 | Режим КНДР припинить існувати, якщо застосує ядерну зброю – США й Південна Корея
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йшлося під час спільної пресконференції глав оборонних відомств США й Республіки Корея за результатами їхньої зустрічі в четвер у Пентагоні.

«Міністр Остін і я підтвердили, що будь-яка ядерна атака з боку КНДР, включно з використанням тактичної ядерної зброї, є неприйнятною та призведе до кінця режиму Кім Чен Ина шляхом переважної й рішучої відповіді альянсу», - заявив після переговорів міністр оборони Південної Кореї Лі Чон Соп.


Він підкреслив, що це є «серйозним застереженням» для Пхеньяна.


Глави оборонних відомств США й Республіки Корея також пообіцяли посилювати можливості й готовність альянсу в цьому регіоні.

«Я проконсультувався з міністром Лі, і ми вирішили продовжити навчання «Vigilant Storm», які є давно запланованими спільними маневрами, щоби надалі посилити нашу готовність та сумісність», - наголосив у цьому зв’язку глава Пентагону Ллойд Остін.


Він підкреслив, що обидві країни продовжать працювати спільно, щоби захистити власні інтереси й інтереси союзників у регіоні.

Як повідомлялося, КНДР впродовж останніх днів здійснила серію запусків балістичних ракет в бік Східного моря. Крім того, у Пхеньяні пригрозили застосувати «стратегічну» зброю, якщо США та Південна Корея застосують проти режиму збройні сили.

Водночас ставлення до КНДР з боку Заходу різко погіршилося на тлі повідомлень, що режим у Пхеньяні постачає росії великі партії артилерійських снарядів для війни кремля з Україною.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект