НОВИНИ

09.03.2023 | росія збільшує сподівання на ядерний, кібернетичний та космічний потенціал – розвідка США
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться у щорічному звіті американської розвідувальної спільноти, представленому в середу під час слухань у Розвідувальному комітеті Сенату США.

«збройні сили рф зазнали втрат під час конфлікту в Україні, що вимагатиме років для їх відновлення», - зауважується у документі.


Це також зменшить звичайні військові спроможності рф в Європі та Євразії й на глобальній арені. Тому, зазначається далі, «москва дедалі більше покладатиметься на ядерний, кібернетичний і космічний потенціал».

У цьому зв’язку наголошується, що росія зберігає можливість розгортати компоненти ВМС, стратегічні бомбардувальники, а також невеликі повітряні та наземні сили загального призначення по всьому світу.

«росія має найбільші та найпотужніші запаси ядерної зброї, і вона продовжує розширювати та модернізувати свій потенціал ядерної зброї»,- йдеться в документі.


Зазначається, що москва від початку вторгнення демонструвала, що вважає свій ядерний потенціал необхідним для стримування США й НАТО та досягнення власних цілей.

Водночас звертається увага, що безпека російських ядерних матеріалів також залишається проблемою – попри покращення захисту матеріалів на ядерних об’єктах рф з 1990-х років.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект