НОВИНИ

20.05.2023 | Оборонне виробництво в Індії вперше перевищило $12 мільярдів
За матеріалами - Reuters

Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані індійського уряду.

Як зазначається, Індія, що є найбільшим у світі імпортером зброї за останнє десятиліття, залежить від Росії майже у половині військових поставок. Проте розв'язана Кремлем війна проти України призвела до затримки критично важливих поставок запчастин. Це спричинило проблеми з забезпеченням танкових і авіаційних підрозділів, а також затримку поставок російських систем ППО.


За даними Міністерства оборони Індії, вартість національного оборонного виробництва за фінансовий рік, що закінчився 31 березня, зросла до 1,07 трильйона рупій. Очікується, що цей показник збільшиться після отримання даних від деяких приватних оборонних компаній.

В індійському обороннму відомстві додали, що за останні роки кількість виданих ліцензій у сфері оборонної промисловості зросла майже втричі.


Згідно з офіційними даними, індійський оборонний експорт також зріс на 24% - до близько 160 мільярдів рупій минулого фінансового року. Зокрема, країна експортує літаки Dornier-228, артилерійські гармати, ракети Brahmos, вироблені в межах спільного підприємства з Росією, радари, бронетехніку і пускові установки, боєприпаси тощо.

Як повідомлялося, Індія та РФ розробляють план виробництва на території Індії російського військового обладнання та запчастин.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект